Lista produktów producenta: Lodger

Lodger sprawia, że życie młodych rodziców staje się łatwiejsze!

Firma Lodger dokłada wszelkich starań by oferowane przez nią produkty zapewniały optymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa zarówno w domu jak i w podróży.

Wszystkie produkty firmy Lodger wykonane są z dzianiny. Lodger zdecydował się na taki wybór ponieważ dzianiny mają o wiele więcej zalet w porównaniu do innych tkanin. Zachowują ciepło a jednocześnie przepuszczają powietrze. Wysokiej jakości dzianina jest odporna na zużycie, dzięki czemu rzeczy z niej uszyte zachowują pierwotny kształt, nie gniotą się a przez to długo wyglądają jak nowe. Ponadto dzianinę cechuje wyjątkowa miękkość, elastycznoć oraz rozciągliwość w wielu kierunkach.

Lodger sprawia, że życie młodych rodziców staje się łatwiejsze! Lodger dokłada wszelkich starań by oferowane przez niego produkty zapewniały optymalny komfort klientom i poczucie bezpieczeństwa zarówno w domu jak i w podróży.


Wszystkie produkty firmy Lodger wykonane są z dzianiny. Lodger zdecydował się na taki wybór ponieważ dzianiny mają o wiele więcej zalet w porównaniu do innych tkanin. Zachowują ciepło a jednocześnie przepuszczają powietrze. Wysokiej jakości dzianina jest odporna na zużycie, dzięki czemu rzeczy z niej uszyte zachowują pierwotny kształt, nie gniotą się przez co długo wyglądają jak nowe. Ponadto dzianinę cechuje wyjątkowa miękkość, elastycznoć oraz rozciągliwość w wielu kierunkach.

Więcej
  • Widok:
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów