Lista produktów producenta: Kees

Kees - holenderska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych i cieszących się dużą popularnością produktów dla rodziców, którzy dbają o wygodę i bezpieczeństwo swoich maluchów ale także ważny jest dla nich własny komfort i możliwość aktywnego korzystania z życia.

Oprócz wózków, fotelików, nosidełek - Kees oferuje także wiele przemyślanych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych młodym rodzicom takich jak śpiworki do wózka, organizery, parasolki, łóżeczka turystyczne i wiele innych.

Wygląd produktów Kees charakteryzuje nowoczesna linia oraz oryginalna kolorystyka.

Kees - holenderska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych i cieszących się dużą popularnością produktów dla nowoczesnych i kreatywnych rodziców, którzy dbają o wygodę i bezpieczeństwo swoich maluchów ale także ważny jest dla nich ich własny komfort i możliwość aktywnego korzystania z życia.


Oprócz wózków, fotelików, krzesełek czy nosidełek - Kees oferuje także wiele przemyślanych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych młodym rodzicom takich jak śpiworki do wózka, organizery, parasolki, łóżeczka turystyczne i wiele innych. Wygląd produktów Kees charakteryzuje nowoczesna linia oraz oryginalna kolorystyka.

Więcej
  • Widok:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów