O nas

Firma spiworkidowozka.pl - o nas 

Ideą przyświecającą powstaniu sklep internetowego spiworkidowozka.pl, było stworzenie wyjątkowego miejsca, w którym zostaną zebrane i odpowiednio opisane śpiworki do wózka tylko sprawdzonych producentów. Wiemy, że każdy rodzic szukając idealnego śpiworka dla swojego dziecka, chce mieć możliwość jak najszerszego wyboru a przy tym zaoszczędzić czas, który musiałby poświęcić przeszukując wiele stron w internecie. W naszym sklepie znajdą Państwo asortyment na każdą kieszeń. Są tu produkty ekskluzywne, ale też solidne wyroby polskich firm.

W sklepie spiworkidowozka.pl zgromadziliśmy najbogatszą ofertę doskonałych śpiworków takich producentów jak: Altabebe, Elodie Details, JJ Cole Collections, Kees, Kutnik, Lodger, Skip Hop, Tuc Tuc. Koncentrujemy się przede wszystkim na sprzedaży śpiworków dziecięcych. Oferujemy śpiworki do wózków, śpiworki do fotelików samochodowych oraz śpiworki na sanki. Dzięki tak ścisłej "śpiworkowej" specjalizacji, staliśmy się ekspertami w tej dziedzinie! Oprócz śpiworków można u nas nabyć także praktyczne i ciepłe mufki do wózka. Wprowadziliśmy je dlatego, ponieważ wyszliśmy z założenia, że podczas spacerów w chłodne dni oprócz komfortu termicznego dziecka, równie ważny jest komfort rodzica.

Nieustannie monitorujemy rynek, aby zawsze być na bieżąco ze wszystkimi nowościami i panującymi trendami. Baza naszych produktów stale się rozrasta.

Aby ułatwić Państwu wybór najbardziej odpowiadającego śpiworka, tworzymy filmiki produktowe, które umieszczamy zarówno na stronach naszego sklepu, jak i na specjalnie przez nas stworzonym kanale Youtube.

Staramy się opisywać produkty w przejrzysty i dokładny sposób. Oprócz zdjęć producenta, wstawiamy własne zdjęcia przedstawiające produkt w innych ujęciach.

Zakupy w naszym e-sklepie są proste i wygodne. Kupujący ma do wyboru różne rodzaje płatności. Wszystkie zamówienia powyżej 299 zł wysyłamy gratis! Przesyłki dostarczamy do Państwa za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS lub Poczty Polskiej w najbliższym możliwym terminie. Istnieje także możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w siedzibie firmy w Rumi (ul.Szczecińska 18/32). Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo dokonywanych transakcji.

Nasza profesjonalna obsługa w razie potrzeby chętnie udzieli pomocy i odpowie na wszystkie pytania pod numerem tel. 609-699-814 lub mailowo: sklep@spiworkidowozka.pl .