Marki Jest 9 marek

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Altabebe

  Głównym celem marki Altabebe jest tworzenie produktów idealnie dostosowanych do potrzeb dzieci. Istotne jest także to by produkty miały praktyczne zastosowanie dla rodziców oraz stylowy, nowoczesny design.

 • Bo Jungle

  Bo Jungle to innowacyjna belgijska marka premium, która tworzy wysokiej jakości artykuły dla dzieci w neutralnych kolorach. Projekty produktów Bo Jungle były inspirowane przez samą naturę.
  Celem marki jest zapewnienie najwyższego poziomu komfortu i opieki nad dzieckiem w rozsądnej cenie.
  Bo Jungle chce stać się jednym z kluczowych graczy zarówno na szczeblu europejskim, jak i na innych rynkach w różnych segmentach sektora niemowlęcego.
  Projekty zostały opracowane przez europejskich specjalistów produktowych z dużym doświadczeniem zawodowym w sektorze niemowlęcym i przetestowane przez matki.

 • Elodie Details

  Elodie Details to szwedzka firma projektowa, tworząca funkcjonalne i innowacyjne produkty dla dzieci. 
  Motto firmy brzmi "duże różnice dla małych ludzi".

  Elodie Details wierzy, że produkty używane w codziennym życiu dziecka są czymś więcej niż tylko prostymi rzeczami, ułatwiającymi spełnianie jego potrzeb. Mówią nam o tym, kim jesteśmy.

  Osobisty styl nie jest kwestią wieku, i związku z tym Elodie Details stara się tworzyć zabawne i niepowtarzalne produkty, które wyrażają osobowość. 

  Misją Elodie Details jest to, aby podnieść wszystkie zwyczajne produkty codziennego użytku do rangi stylowych i modnych akcesoriów. Wszystkie z tych rzeczy mają potencjał, aby taki się stać! Począwszy od smoczków aż do wózków i akcesoriów do nich - takich jak śpiworki do wózka - wszystko tworzone jest tu z niepowtarzalnym wyczuciem stylu.
  Produkty Elodie Details sprzedawane są przez w 35 krajach, na 5 kontynentach od Salwadoru do Nowej Zelandii.

 • JJ COLE Collections

  Misją firmy JJ Cole Collections jest dostarczanie rodzicom produktów będących kwintesencją użyteczności i wygody a przy tym wyglądających modnie i stylowo.
  Zespół JJ Cole Collections tworzą idący z duchem czasu, pomysłowi ludzie. Projektują on i wytwarzają szeroką gamę produktów ułatwiających życie współczesnym, zajętym wieloma sprawami rodzicom.

 • Kees

  Kees - holenderska firma specjalizująca się w produkcji nowoczesnych i cieszących się dużą popularnością produktów dla rodziców, którzy dbają o wygodę i bezpieczeństwo swoich maluchów ale także ważny jest dla nich własny komfort i możliwość aktywnego korzystania z życia.

  Oprócz wózków, fotelików, nosidełek - Kees oferuje także wiele przemyślanych i funkcjonalnych akcesoriów przydatnych młodym rodzicom takich jak śpiworki do wózka, organizery, parasolki, łóżeczka turystyczne i wiele innych.

  Wygląd produktów Kees charakteryzuje nowoczesna linia oraz oryginalna kolorystyka.

 • Kutnik

  Polska firma Kutnik od ponad 30 lat zajmuje się produkcją artykułów dla dzieci, ktorej zaufało już tysiące rodziców. Dokłada ona wszelkich starań aby produkowane wyroby były wygodne, bezpieczne, przystępne cenowo oraz przyjazne dla środowiska.
  Kutnik cały czas udoskonala swoje produkty oraz poszerza asortyment. Wszystkie produkty wytwarzane są w Polsce przy użyciu odpowiednich, atestowanych materiałów. Pochodzą one od polskich, sprawdzonych producentów. Ich materiały są odpowiednie dla dzieci i nie zagrażają ich zdrowiu.
  Bezpieczeństwo małych klientów jest dla firmy najważniejsze.

 • Lodger

  Lodger sprawia, że życie młodych rodziców staje się łatwiejsze!

  Firma Lodger dokłada wszelkich starań by oferowane przez nią produkty zapewniały optymalny komfort i poczucie bezpieczeństwa zarówno w domu jak i w podróży.

  Wszystkie produkty firmy Lodger wykonane są z dzianiny. Lodger zdecydował się na taki wybór ponieważ dzianiny mają o wiele więcej zalet w porównaniu do innych tkanin. Zachowują ciepło a jednocześnie przepuszczają powietrze. Wysokiej jakości dzianina jest odporna na zużycie, dzięki czemu rzeczy z niej uszyte zachowują pierwotny kształt, nie gniotą się a przez to długo wyglądają jak nowe. Ponadto dzianinę cechuje wyjątkowa miękkość, elastycznoć oraz rozciągliwość w wielu kierunkach.

 • SKIP HOP

  Skip Hop stworzono w 2003 r. w Nowym Jorku. Firma prowadzona jest przez ludzi, którzy sami mają dzieci przez co doskonale rozumieją problemy współczesnych rodziców. Produkty Skip Hop są nowatorskie, inteligentne oraz zgodne z wszystkimi obowiązującymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa produktów. Gwarantuje to maksymalne bezpieczeństwo najmłodszych użytkowników.
  Oryginalny design produktów zachwyca i upiększa świat a ich funkcjonalność ułatwia rodzicom stawianie pierwszych kroków w nowej, życiowej roli.
  Skip Hop jako pierwsza firma na świecie zaprojektowała torbę na akcesoria dziecięce, mocowaną na wózku. Od tego czasu firma wprowadza na rynek jeszcze bardziej funkcjonalne i innowacyjne produkty dla nowej generacji rodziców. Obecnie SKIP HOP jest topową, amerykańską marką uwielbianą przez celebrytów.

 • TUC TUC

  Tuc tuc jest hiszpańską firmą, produkującą nowoczesne, bajecznie kolorowe ubranka, akcesoria dziecięce oraz zabawki. Produkty Tuc tuc charakteryzuje wyjątkowy, niepowtarzalny styl i kolorystyka. Natchnieniem i inspiracją są dla Tuc Tuc'a są same dzieci.
  Firma powstała w 1994 roku i dziś jest już obecna i uwielbiana na całym świecie.
  Tuc tuc do projektowania nowych kolekcji dla dzieci podchodzi za każdym razem z takim samym świeżym entuzjazmem i zaangażowaniem. Ambicją firmy jest tworzenie produktów, które przekroczą oczekiwania klientów.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów